Хвиля спеки в Китаї призвела до рекордного виробництва електроенергії

Джерело: CNN

Найбільша китайська енергетична корпорація зазначила, що виробництво електроенергії досягло рекордного рівня, оскільки у країні – велика хвиля спеки.

У China Energy Engineering Corporation, одному з найбільших у світі виробників електроенергії, що працює на вугіллі, повідомили, що обсяг виробленої електроенергії в понеділок, 10 липня, досяг добового рекорду.

Державна компанія зафіксувала загальне виробництво електроенергії в 4,09 мільярда кіловат за годину (кВт/год), що на 210 мільйонів кВт/год більше, ніж раніше.

“Через постійні високі температури споживання електроенергії в багатьох частинах країни продовжує зростати”, – заявили в China Energy.

Минулого тижня офіційні особи Китаю заявили, що країна побила власний рекорд за кількістю спекотних днів за шість місяців.

Люди в усьому світі запускають свої кондиціонери, намагаючись зберегти прохолоду. У міру зростання потреб Китаю прискорюється виробництво сталої енергії.

Наразі країна перебуває на шляху до подвоєння потужності вітрової й сонячної енергії та досягнення цілей чистої енергії до 2030 року.

Очікується, що економіка вироблятиме 1200 гігаватів сонячної та вітрової енергії до 2025 року, якщо всі перспективні електростанції будуть побудовані та введені в експлуатацію, згідно з дослідженням некомерційної організації Global Energy Monitor.

Розслідування шведського мовника SVT свідчить, що трупа “Ballet of Ukraine”, яка видавала себе за українську танцювальну компанію, а в грудні показала балет “Лускунчик” у 8 містах Швеції, має стосунки з Росією.

Стали відомі імена акторів, які зіграють учасників рок-гурту “The Beatles” у чотирьох байопіках режисера Сема Мендеса.

3 квітня глава МЗС Андрій Сибіга провів зустріч із державним секретарем США Марком Рубіо.

Уряд Словаччини ухвалив рішення про відстріл 350 ведмедів цього року після збільшення кількості нападів бурих ведмедів.

Американцям оголосили, що взаємні митні тарифи будуть простими. У Білому домі розрахували “несправедливі мита”, котрі країни нібито запровадили проти США, з торгівельного дисбалансу, а не реальних обмежень.