Ілон Маск назвав себе «євреєм за співучастю» після того, як відвідав концтабір Освенцим

Джерело: Business Insider

Бізнесмен та гендиректор Tesla Ілон Маск висловив свої думки стосовно антисемітизму, зауваживши, що через велику кількість єврейських друзів він може вважати себе “євреєм за співучастю”. Перед цим він відвідав нацистський табір смерті Аушвіц-Біркенау у польському місті Освенцим.

Американський мільярдер відвідав концтабір у компанії консервативного діяча Бена Шапіро. Останній запитав Маска стосовно “радикального сплеску антисемітської активності”.

Той сказав, що його “наївність” у питанні антисемітизму обумовлена тим, що більшість його друзів належать до єврейської спільноти.

“У мене вдвічі більше друзів-євреїв, ніж друзів-неєвреїв, – сказав Маск під сміх Шапіро. – Я більше єврей за співучастю. Я за бажанням єврей. Тож я подумав: “Що саме люди говорять про цей антисемітизм?”. Тому що я ніколи не чую цього за обіднім столом. Це абсурд – принаймні в колі моїх друзів”.

Конференцію організувала Європейська єврейська асоціація в Кракові.

За даними джерел президент США Джо Байден прагне, аби до саміту країн G7 лідери Великої сімки дійшли згоди щодо надання допомоги Україні з заморожених активів РФ.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.