Ілон Маск сказав лідерам Китаю, що якщо буде створено «цифровий суперінтелект», то він зможе взяти під свій контроль управління країною

Джерело: Insider

Ілон Маск повідомив вищому керівництву в Китаї, що створення “цифрового суперінтелекту” на основі штучного інтелекту може захопити Комуністичну партію Китаю та взяти під контроль країну.

Під час розмови в Twitter Spaces у середу, 12 липня, Маск сказав, що провів “достатньо часу з вищим керівництвом” у Китаї і вони обговорювали потенційну небезпеку штучного інтелекту та потенціал технології для отримання влади.

“Я думаю, що це викликало резонанс. Жоден уряд не хоче, щоб його скинув цифровий суперінтелект”, – сказав Маск.

Він зазначив, що його розмови з лідерами в країні викликали інтерес в Китаї до роботи над “міжнародною структурою співпраці” для регулювання штучного інтелекту.

Ілон Маск раніше висловлював тривогу щодо потенційної небезпеки того, що штучний інтелект стане своєрідним “суперінтелектом” з деякими можливостями, якими володіють люди. 

Під час розмови в Twitter Spaces він сказав, що хотів би “натиснути паузу” щодо розвитку штучного інтелекту, але це здається не реалістичним.

Посольство Китаю у Великій Британії закликало уряд “виправити свої помилки” після накладення санкцій на китайські компанії.

У середу, 5 грудня, президента Росії Володимира Путіна супроводжували на Близькому Сході чотири російські винищувачі під час його поїздки до Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Заступник міністра фінансів Денис Улютін повідомив, що станом на сьогодні надходження до місцевих бюджетів збільшились на 15 % порівняно з аналогічним періодом 2022 року.

Сьогодні Київ отримав допомогу від Вільної землі Баварія та від району Шарлоттенбург міста Берліна. Зокрема, Баварія передала українській столиці 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та шість автомобілів.

Результати дослідження групи вчених із китайського Хуачжунського університету науки та технологій показали, що люди з низьких соціально-економічних верств більш ніж утричі частіше зіштовхуються з раннім розвитком деменції – до 65 років.