Індія виявила «порушення» у виробника сиропу від кашлю, пов’язані зі смертями в Камеруні

Джерело: Reuters

Індія виявила порушення, пов’язані з виробничою та лабораторною практикою у виробника ліків Riemann Labs, чий сироп від кашлю  пов’язаний зі смертю дітей у Камеруні.

Влада посилила перевірку виробників ліків після того, як деякі сиропи від кашлю, виготовлені в Індії, спричинили смерть десятків дітей за кордоном.

Раджеш Бгатія, один із трьох директорів Riemann Labs, раніше сказав Reuters, що не знав про це.

Це четвертий індійський виробник сиропу від кашлю, який припинив виробництво після того, як регулятори виявили недоліки.

Регулятори перевірили виробничий підрозділ компанії в штаті Мадхья-Прадеш і видали повідомлення після виявлення недоліків.

“Виявлено деякі порушення належної виробничої практики та належної лабораторної практики”, – сказав Судам Хаде, контролер із наркотиків штату.

Він додав, що зразки всіх продуктів компанії відправлено на тестування і подальші дії буде вжито на підставі його результатів.

Уряд повідомив парламенту у вівторок, 31 липня, що Riemann Labs отримав вказівку припинити виробництво після перевірок федеральними та державними регуляторами.

Riemann Labs ідентифіковано як виробник сиропу від кашлю Naturcold.

Тамтешня влада пов’язала партію із загибеллю принаймні шести дітей у Камеруні. Однак деякі ЗМІ повідомили про загибель 12 дітей.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.