Інформація про українців в полоні у ХАМАС не підтвердилась, — посол України в Ізраїлі

Джерело: посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук у коментарі ZN.UA

Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук зазначив, що інформація про те, що громадяни України, яких вважають зниклими безвісти, можуть перебувати у полоні в бойовиків ХАМАС не підтвердилася.

Він також повідомив, що незабаром з Ізраїля до Румунії мають евакуювати щонайменше 260 українців. 

“Сьогодні виїжджає 208, завтра – 52. І наступний рейс ми формуватимемо на 18 жовтня. Це всі квитки, які придбані через посольство”, – зазначив Корнійчук.

Він додав, що 240 українців очікують на евакуацію із сектора Газа, проте їх досі не вдалося вивезти через складну та неконтрольовану ситуацію.

У середу, 22 травня, графіки відключень світла в Україні почнуть діяти з 20 години.

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко назвав “приколом дня” виступ народного депутата забороненої партії “ОПЗЖ” Юрія Бойка з трибуни Верховної Ради.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.