Інвестори OpenAI вивчають можливість позову проти ради директорів після звільнення Альтмана
Джерело: Reuters
В OpenAI деякі інвестори з юридичними консультантами вивчають можливість подання судового позову проти ради директорів через звільнення гендиректора Сема Альтмана. Додатковою причиною є те, що його звільнення спровокувало потенційний масовий відтік співробітників.
“Інвестори побоюються, що можуть втратити сотні мільйонів доларів, які вони вклали в OpenAI, у разі потенційного спаду найпопулярнішого стартапу в швидкозростаючому секторі ШІ”, – пише Reuters.
Видання скерувало запит на коментар до компанії, але не отримано відповіді.
Semafor зазначило, що Microsoft, до якої перейшов працювати Сем Альтман, контролює 49% акцій компанії. Інші інвестори та співробітники контролюють 49%, а 2% належить некомерційній материнській компанії OpenAI.
- Рада директорів OpenAI в п’ятницю, 17 листопада, звільнила генерального директора компанії Сема Альтмана.
- Рада директорів компанії штучного інтелекту OpenAI вела переговори із Семом Альтманом, якого нещодавно звільнили з посади генерального директора, про можливість його повернення в компанію.
- Майже увесь персонал OpenAI погрожує звільнитися та перейти до Microsoft. Вони вимагають, аби чинне керівництво компанії подало у відставку після звільнення колишнього гендиректора Сема Альтмана.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.