Інженер ВПС США викрав секретну інформацію про 17 військових об’єктів

Джерело: Forbes

Інженер ВПС США викрав обладнання та інформацію про 17 військових об’єктів на майже 90 тисяч доларів.

За даними розслідування Пентагону, 48-річний інженер військово-повітряної бази в штаті Теннессі забрав додому велику кількість урядових радіотехнічних засобів і носії інформації за секретними даними.

В ордері на обшук, який є в розпорядженні видання, повідомляється, що інженер заволодів обладнанням на майже 90 тисяч доларів.

“Під час обшуку в його будинку правоохоронці виявили, що у нього був несанкціонований адміністраторський доступ до технологій радіозв’язку, які використовуються командуванням повітряної освіти і підготовки на 17 військових об’єктах”, — йдеться у повідомленні.

Слідчі також знайшли ноутбук, на якому було відкрито програмне забезпечення, що містило “всю систему зв’язків авіабази Арнольд”. При цьому інженер зберігав у себе USB-накопичувачі, що містили файли радіопрограм правоохоронних органів.

Також слідство зазначає, що інженер, ймовірно, мав доступ до комунікацій ФБР та агентств штату Теннесі.

  • З Пентагону випадково надсилали електронні листи із конфіденційною інформацією через помилку в одній літері домену. Мільйони електронних листів американських військових надсилали до Малі, бо писали замість .MIL — .ML.
  • Пентагон вирішив посилити правила поводження з секретною інформацією після того, як на початку цього року військовослужбовець Національної гвардії США Джек Тейшейра оприлюднив у мережі дані американської розвідки.

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.