Іран, ймовірно, завершив угоду про закупівлю російських винищувачів – ЗМІ

Джерело: Tasnim

Іран, ймовірно, завершив домовленості щодо постачання російських винищувачів Су-35 і ударних вертольотів Мі-28.

Про нібито повідомив заступник міністра оборони Ірану Махді Фарахі.

Військово-повітряні сили Ірану мають лише кілька десятків ударних літаків, включаючи російські реактивні літаки, а також застарілі моделі США, придбані до Ісламської революції 1979 року.

Були завершені плани надходження винищувачів Су-35, ударних вертольотів Mi-28 і навчально-тренувальних літаків Як-130 до бойових підрозділів армії Ірану, — сказав Фарахі.

РФ поки що не підтверджувала угоду, тож неможливо належно перевірити достовірність інформації.

Довідка. Агентство новин Tasnim є напівофіційним інформаційним агентством в Ірані, пов’язаним з Корпусом вартових ісламської революції. Започаткований у 2012 році, його метою є охоплення різноманітних політичних, соціальних, економічних та міжнародних питань разом з іншими сферами.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.