ISW оцінив виведення з ладу 20 російських ракет за допомогою РЕБ

Джерело: Інститут вивчення війни

За даними аналітиків, виведення з ладу понад 20 ракет за допомогою засобів РЕБ може бути переломним моментом для українських можливостей радіоелектронної боротьби.

Як йдеться в щоденному звіті, засобам радіоелектронної боротьби зазвичай приписували виведення з ладу російських безпілотників, але не ракетних систем.

ISW раніше оцінював, що кампанія ударів Росії проти України і українська адаптація до протидії новим російським ударним комплексам є частиною ширшої тактичної і технологічної гонки “напад-захист” між можливостями дальньої авіації та протиповітряної оборони.

За словами речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, російський ракетний удар 13 січня, був схожий на удар, якого росіяни завдали 8 січня.

На думку експертів, слова Ігната вказують на те, що українські сили здатні розпізнати закономірності в повторюваних російських ударах і, відповідно, впроваджувати інновації та адаптуватися до них.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.