Ізраїль відновить пряме авіасполучення з Росією
Джерело: The Moscow Times
Ізраїльський національний перевізник El Al Airlines з 1 травня знову почне літати в Росію.
Рейси за маршрутом Тель-Авів — Москва виконуватимуться сім разів на тиждень: з понеділка по середу передбачено по одному перельоту, а в четвер і неділю — по два.
Лайнери Boeing 737-900, розраховані на 175 пасажирів, вирушатимуть із аеропорту Домодєдово о 14:50 і о 20:50, а з аеропорту Бен-Гуріон — о 8:00 і о 13:55.
Авіакомпанія припинила польоти до Москви в грудні минулого року після авіакатастрофи в казахстанському Актау. Тоді російське ППО підбило азербайджанський літак. Внаслідок авіатрощі загинули 38 осіб.
Після цього ізраїльський перевізник повідомив, що вирішив відновити польоти “після оцінки поточної ситуації” та обговорень із владою.
Крім ізраїльського перевізника, із 2 травня регулярні рейси до Москви відновлює флагманська авіакомпанія Туркменістану Turkmenistan Airlines, а з 8 травня — національний перевізник В’єтнаму Vietnam Airlines.
- Росія та Північна Корея розпочали будівництво автомобільного мосту через річку Туманна, що з’єднає країни.
- За даними ЗМІ, Росія просить у США дозвіл на придбання літаків Boeing за кошти зі своїх суверенних активів, які заморозили у Штатах та Європі після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.
Мережею поширилося відео, на якому російська співачка Валерія співає пісню про батьківщину на тлі розбомбленого міста. У зв’язку з цим Міністерство культури звернеться до СБУ.
У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону №13229, котрий передбачає дозвіл громадянам старше 60 років добровільно укладати контракти на проходження військової служби під час дії воєнного стану.
Білорусь звільнила громадянина США Юраса Зянковича, якого звинувачували в змові проти білоруського диктатора Олександра Лукашенка.
30 квітня Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроєкт, що посилює військову дисципліну та запроваджує механізми протидії дискримінації й сексуальним домаганням у ЗСУ.
Президент США Дональд Трамп вважає, що Україні не обов’язково надавати більше летальної зброї, щоб виграти війну.