Кабмін створив служби супроводу для підтримки військових, рятувальників та поліціянтів
Джерело: постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Телеграмі
Кабмін схвалив створення служб супроводу, метою яких є забезпечення мотивації та підтримки військовослужбовців, рятувальників, поліцейських та їхніх родин.
Нові служби, які функціонуватимуть в межах бюджетних асигнувань, надаватимуть підтримку тим, хто постраждав під час виконання службових завдань, а також їхнім родинам. Йдеться про військових, рятувальників і поліціянтів, які зазнали поранень, травм, захворіли, потрапили у полон або загинули.
Служби супроводу виконуватимуть такі ключові завдання:
- Супровід постраждалих під час виконання службових обов’язків, а також підтримка їхніх родин.
- Допомога у проходженні військово-лікарських та медико-соціальних експертних комісій.
- Супровід сімей загиблих, зниклих безвісти чи захоплених у полон, а також забезпечення пільг і гарантій.
- Сприяння в оформленні документів для отримання пільг і компенсацій.
- Участь у підтримці та супроводі тих, хто звільняється зі служби.
Це рішення запропонувало Міністерство оборони для покращення умов виконання службових обов’язків.
- 20 серпня українські нардепи у другому читанні проголосували за проєкт закону № 8371 щодо заборони діяльності на території України релігійних організацій, зокрема пов’язаних з РФ (заборона УПЦ МП).
Верховна представниця ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Кая Каллас наголосила, що загроза безпеці Європі надходить з боку Росії.
Переговори Роберта Фіцо з главою РФ Володимиром Путіним не залишилися непоміченими і на внутрішньополітичній арені. Зокрема лідер “Прогресивна Словаччина” Міхал Шимечка назвав поїздку “ганьбою для Словаччини та зрадою національних інтересів”.
Правоохоронці Києва спростували недостовірну інформацію про військових, яка поширювалася мережею. Відео, котре викликало резонанс, виявилося маніпуляцією
У російському місті Казань на місцевому пороховому заводі сталися вибухи після атаки українських безпілотників, повідомила адміністрація Кіровського та Московського районів міста.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц розкритикував президента Польщі Анджея Дуду через пропозицію польського глави конфіскувати російські активи і передати Україні.