Канада оголосить про надання додаткової військової допомоги Україні на суму $482 млн

Джерело: CTV News
У п’ятницю, 22 вересня, федеральний уряд Канади оголосить про надання додаткової військової допомоги Україні на суму 482 мільйонів доларів протягом наступних кількох років.
У рамках цієї допомоги Канада поставить Україні більше танків Leopard 2.
Країна також введе нові санкції проти Росії.
Незабаром президент України Володимир Зеленський виступить на спільному засіданні парламенту Канади.
Нещодавно, під час зустрічі з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо в Оттаві президент України Володимир Зеленський подякував Канаді за підтримку України.
Прем’єр-міністр Канади заявив, що країна “рішуче і однозначно” підтримує Україну.
- У Канаді заявили, що вкладуть близько 23 млн євро у фонд закупівлі пріоритетних засобів ППО для України. Внесок є частиною військової допомоги Києву на суму 500 млн канадських доларів, який оголошували ще у червні.
- 15 вересня США, Велика Британія та Канада запровадили додаткові санкції проти Ірану напередодні річниці смерті іранської жінки Магси Аміні.
- Україна відправила до Канади першу партію українського урану для виробництва компанією САМЕСО ядерного палива на потреби вітчизняних АЕС.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.