Канада передасть Україні понад 800 БпЛА SkyRanger R70

Джерело: міністр оборони Канади Білл Блер

Канада передасть Україні більш як 800 багатоцільових дронів SkyRanger R70.

Канадський міністр зазначив, що вартість дронів перевищує 95 млн доларів США. Ці БпЛА допоможуть українським військовим захищати країну від повномасштабного вторгнення РФ.

SkyRanger R70 оснащені автоматизованими та автономним навігаційними системами, що дозволяє їм нести різні типи камер та корисне навантаження (до 3,5 кг, зокрема й снаряди) для виявлення й ідентифікації цілей.

Завдяки цьому українські оператори зможуть розпізнавати людей, транспортні засоби та будь-які джерела тепла на великій відстані, особливо в умовах темряви та поганої погоди.

Ці дрони є критично важливими для спостереження та збору розвідданих, а також можуть використовуватися для транспортування та доставки припасів.

На цей час Канада та Україна працюють над планом навчання керування БпЛА та розкладом доставки, яка запланована на весну 2024 року.

Дрони будуть закуплені з пакета військової допомоги Україні на 500 млн доларів США, які Канада виділила Україні у червні 2023 року. За ці ж кошти Канада вже закупила та передала Україні понад 100 камер для БпЛА.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.