Кая Каллас: «Допомога Україні зберігає робочі місця американців та податкові долари»

Джерело: Кая Каллас/X

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас закликала США ухвалити допомогу Україні, зазначивши, що це “зберігає робочі місця американців та податкові долари”.

Спікер Палати представників Майк Джонсон заявив, що “зараз критичний час, і я вважаю, що надання Україні летальної допомоги є критично важливим”.

Він додав, що “потрібно чинити правильно” і зараз “не час грати з цим у політику”.

Кая Каллас підтримала його та зазначила: 

“Згодна з спікером Джонсоном: історія судить нас за те, що ми робимо. Сподіваюся, Конгрес вчинить правильно. Україні зараз потрібна наша допомога. Якщо відвернутися, це буде коштувати дорожче. Безпека та процвітання в Європі та США пов’язані. Допомога Україні зберігає робочі місця американців та податкові долари”.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.