Керівник ОП провів телефонну розмову з кардиналом Маттео Дзуппі

Джерело: Андрій Єрмак в Telegram

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з головою Єпископської конференції Італії кардиналом Маттео Дзуппі.

Єрмак подякував за “значні зусилля” в поверненні до України українського підлітка Богдана Єрмохіна, якого окупанти незаконно депортували з Маріуполя до РФ.

“Я дуже ціную це. Маттео Дзуппі – справжній друг України. Сподіваюся, що разом ми зможемо повернути до України багатьох дітей”, – зазначив Єрмак.

Керівник ОП наголосив, що на Мальті під час третьої зустрічі радників із питань національної безпеки та політичних радників започаткували міжнародну коаліцію з повернення незаконно депортованих українських дітей до Росії.

Єрмак також додав, що Маттео Дзуппі висловив бажання найближчим часом відвідати Україну.

Нагадаємо, що посланець Папи уже відвідав Україну і Росію в червні, а наступного місяця вирушив до Вашингтона в рамках зусиль Ватикану щодо досягнення мирної угоди між Україною та Росією.

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.