Керівник TikTok закликав користувачів у США захищати соцмережу від їхнього уряду
Джерело: TikTok Policy у соцмережі X (Twitter)
Гендиректор TikTok Шо Чу висловив заклик американським користувачам захищати свої конституційні права у зв’язку з прийняттям законопроєкту Палатою представників, що може призвести до заборони платформи у США.
Чу підкреслив, що компанія буде активно захищати права користувачів, зокрема шляхом подання судового позову у випадку прийняття законопроєкту.
Він закликав американських користувачів TikTok поділитися своїми історіями з друзями, сім’ями та сенаторами, щоб уникнути заборони. Законопроєкт, відомий як “Акт про захист американців від застосунків, контрольованих іноземними супротивниками”, вимагає від власника TikTok, компанії ByteDance, продати платформу американській компанії або заборонити її в США.
Раніше TikTok оскаржував заборону у штаті Монтана минулого року, а також організував кампанію, під час якої було розіслано повідомлення більш ніж 170 мільйонам користувачів, закликаючи їх звертатися до своїх представників. Заборона TikTok може призвести до збільшення конкуренції з Reels Meta і спричинити шкоду американським робочим місцям, творцям і малим підприємствам.
Our CEO Shou Chew's response to the TikTok ban bill: pic.twitter.com/7AnDYOLD96
— TikTok Policy (@TikTokPolicy) March 13, 2024
- 13 березня Палата представників Конгресу США ухвалила законопроєкт щодо TikTok. За підтримку ініціативи проголосували 352 члени нижньої палати Конгресу, проти – 65.
- 12 березня голова національної розвідки США Авріл Хейнс заявила, що Китай може використовувати додаток для соціальних мереж TikTok, щоб вплинути на вибори в США у 2024 році.
- Президент США Джо Байден заявив, що підпише законопроєкт, але додаток популярний, і отримати схвалення законодавства Палатою представників і Сенатом у рік виборів може бути складно.
- У 2022 році Байден заборонив майже чотирьом мільйонам співробітників федерального уряду використовувати TikTok на пристроях, що належать його відомствам. Проте 11 лютого кампанія президента США Джо Байдена приєдналася до TikTok, попри те, що додаток заборонено на більшості урядових пристроїв з міркувань безпеки.
Бундестаг планує проголосувати за постачання Україні крилатих ракет великої дальності Taurus, котру раніше відхилив канцлер ФРН Олаф Шольц. Вільна демократична партія подасть відповідну пропозицію на засіданні наступного тижня, повідомив глава парламентської групи Крістіан Дюрр.
Міністерство оборони розширює лінійки одягу та засобів індивідуального захисту для військовослужбовиць. Вже закуплені та видаються костюм польовий і жіноча білизна. Також є в наявності маленькі розміри шкарпеток, рукавичок, взуття для жінок. Про це мовилося на робочій зустрічі представників Міноборони та громадських організацій, які займаються підтримкою жінок в армії та забезпеченням їхніх потреб, зокрема одягу.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 листопада. З початку доби відбулося 130 бойових зіткнень.
19 листопада прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен зауважила, що країна спорядила Силам оборони шість літаків F-16. Загалом Україні має отримати 19 винищувачів.
Уряд Великої Британії оголосив про подальшу військову підтримку у 7,5 мільйонів фунтів стерлінгів (9,5 млн доларів) для закупівлі нових ударних і розвідувальних дронів, котрі проінвестують у межах коаліції БпЛА на чолі з Британією та Латвією.