Передвиборчий штаб Байдена долучився до TikTok, заохочуючи молодь до голосування

Джерело: BBC

11 лютого кампанія президента США Джо Байдена приєдналася до TikTok, попри те, що додаток заборонено на більшості урядових пристроїв з міркувань безпеки.

Байден заборонив TikTok на більшості урядових пристроїв США, одначе його передвиборчий штаб приєднався до TikTok під час Суперкубку у неділю. Законодавство США, підписане Байденом у 2022 році, заборонило більшості пристроїв використовувати TikTok з міркувань безпеки.

У 30-секундному відео Байдена зафільмували вдома за переглядом Суперкубка, де помічники розпитували президента США про його уподобання щодо великої гри. Ролик жартівливо підписали: “Лол, привіт, гайз”.

Відповідаючи на запитання помічника, глава США відмовився вболівати за команди “Канзас-Сіті Чіфс” та “Сан-Франциско 49”, водночас присягнув на вірність “Філадельфія Іглз” першої леді.

@bidenhqlol hey guys♬ Fox nfl theme – Notrandompostsguy

Акаунтом Байдена у TikTok керуватиме не сам президент, а його передвиборча команда.

Штаб Байдена сподівається відновити рекордно високу явку молодих людей, котрі допомогли йому перемогти на минулих виборах. Зауважується, що у 2020 році проголосувало близько 50% цього блоку. І приблизно 65% виборців у віці від 18 до 24 років віддали свої голоси за президента-демократа.

Зауважимо, згідно з опублікованим 10 січня опитуванням Reuters/Ipsos, 35% американців проголосували б за чинного президента США Джо Байдена, такий самий відсоток тих, хто має намір проголосувати за його суперника-республіканця Дональда Трампа.

  • Результати опитування Університету Монмута показали, що рейтинг схвалення діяльності президента США Джо Байдена досяг рекордно низького рівня. Зокрема лише 34% схвалюють його роботу в Білому домі.
  • Джерела повідомили виданню Politico, що президент США Джо Байден назвав експрезидента США Дональда Трампа “хворим” у приватній розмові з давніми друзями та близькими помічниками.
  • Президент США Байден здобув перемогу на праймеріз Демократичної партії в Південній Кароліні, набравши понад 96% голосів.
  • Раніше ми повідомили, що повномасштабна війна Росії проти України не послабила бажання Кремля втрутитися у президентські вибори у Сполучених Штатах Америки 2024 року.
  • Адміністрація мера Еріка Адамса забороняє TikTok на урядових телефонах і комп’ютерах, посилаючись на ризики кібербезпеки від відеопрограми, що належить Китаю.

Глава МВС Польщі Марчін Кервінскі прокоментував інцидент з висипанням українського зерна з вагонів, назвавши такі дії неприйнятними.

Співзасновник штучного інтелекту OpenAI Андрій Карпати оголосив про своє рішення залишити компанію.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

Державна дума РФ планує розглянути звернення депутатів невизнаного Придністров’я про “захист” від Молдови, коли воно надійде до російського парламенту.

Російські сили відпрацьовували використання тактичної ядерної зброї на ранній стадії конфлікту з великою державою, згідно з витоком російських військових файлів, які включають сценарії підготовки до вторгнення Китаю.