Джо Байден здобув перемогу на праймеріз у Південній Кароліні

Джерело: CNBC

Президент США Байден здобув перемогу на праймеріз Демократичної партії в Південній Кароліні, набравши понад 96% голосів.

Це перші санкціоновані праймеріз демократів після того, як Нью-Гемпшир порушив нові партійні правила, провівши праймеріз перед Південною Кароліною.

Байден набрав понад 116 тисяч голосів, що становив показник у 96,4%. Він суттєво випередив своїх основних конкурентів серед демократів — письменницю Маріанну Вільямсон та конгресмена Діна Філліпса.

Зауважується, що ця перемога додасть нового імпульсу кампанії переобрання Байдена та пропонує переконливе спростування наративу про те, що виборці демократів неоднозначно ставляться до чинного президента США.

У 2020 році саме виборці Південної Кароліни довели експертам неправоту, вдихнули нове життя в нашу кампанію та вивели нас на шлях перемоги на президентських виборах, — зазначив президент у заяві після оголошення результатів.

Майбутні вибори президента у США заплановані на 5 листопада 2024 року.

Раніше ми повідомили, що повномасштабна війна Росії проти України не послабила бажання Кремля втрутитися у президентські вибори у Сполучених Штатах Америки 2024 року.

Окрім того, американська компанія Meta повідомила про видалення кількох тисяч фейкових облікових записів на платформі Facebook, які видавали себе за американських користувачів та “намагалися формувати хибні політичні погляди в США перед виборами 2024 року”.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.