Кілька потужних вибухів знищили найбільший аквапарк на заході Швеції

Джерело: Reuters

За словами очевидців і рятувальних служб, 12 лютого у парку розваг Liseberg у місті Гетеборг на заході Швеції спалахнула потужна пожежа, яка охопила водні гірки та пов’язані з ними споруди.

Повідомлень про серйозні травми не надходило, але в понеділок увечері поліція заявила, що один чоловік зник безвісти.

Пожежа знищила найбільший аквапарк Швеції вартістю 1,2 мільярда доларів. Інцидент стався у місті Гетеборг. Займанню передувала серії потужних вибухів на водних атракціонах Oceana.

Наразі відомо, що постраждали 12 осіб та зниклого безвісти працівника.

Відвідувачів у парку не було, оскільки заклад перебуває на стадії будівництва. Відкриття планувалося на середину 2024 року.

Водночас гостей сусіднього готелю та офісних приміщень евакуювали.

Глава МВС Польщі Марчін Кервінскі прокоментував інцидент з висипанням українського зерна з вагонів, назвавши такі дії неприйнятними.

Співзасновник компанії штучного інтелекту OpenAI Андрій Карпати оголосив про своє рішення залишити компанію.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

Державна дума РФ планує розглянути звернення депутатів невизнаного Придністров’я про “захист” від Молдови, коли воно надійде до російського парламенту.

Російські сили відпрацьовували використання тактичної ядерної зброї на ранній стадії конфлікту з великою державою, згідно з витоком російських військових файлів, які включають сценарії підготовки до вторгнення Китаю.