Кількість поранених внаслідок удару РФ по Харкову збільшилася до 37

Джерело: голова Харківської ОДА Олег Синєгубов

Кількість поранених внаслідок російського удару керованими авіабомбами по Харкову збільшилася до 37 осіб.  

Чотири людини, дві жінки та два чоловіки, перебувають у важкому стані й медики борються за їхні життя.

Раніше повідомляли, що 16 людей госпіталізували, серед них – двоє дітей.

Також відомо, що три людини загинули внаслідок російської атаки.

Нагадаємо, що вдень 22 червня російська армія здійснила щонайменше чотири удари по Харкову керованими авіаційними бомбами (КАБ). За інформацією кореспондентів Суспільне Харків, вибухи у місті чули о 15:14.

Російські загарбники влучили в житловий будинок. На місці всі необхідні служби, розбір завалів триває. 

Пошкоджена виключно цивільна інфраструктура: будинок, зупинки громадського транспорту, магазини.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.