Кількість постраждалих внаслідок обстрілу прифронтової ТЕС зросла до 9 осіб
Джерело: ДТЕК
Внаслідок сьогоднішнього обстрілу росіянами прифронтової теплоелектростанції кількість постраждалих зросла до 9 осіб.
“Четверо наших колег госпіталізовано з травмами різної тяжкості. Ще п’ятеро отримали контузії. Тримаємо зв’язок з постраждалими, їхніми родинами та лікарями. Надаємо усю необхідну допомогу”, – повідомили у ДТЕК.
Зазначимо, що сьогодні, 22 лютого, російські загарбники вкотре атакували прифронтову теплоелектростанцію, внаслідок чого є постраждалі серед працівників станції.
Енергетикам оперативно надали першу медичну допомогу та доправили до лікарні.
Також серйозно пошкоджено обладнання теплоелектростанції. Триває ліквідація наслідків ворожої атаки.
Зазначимо, що з початку цього опалювального сезону теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні росіянами близько 40 разів.
Нагадаємо, що 16 лютого, російські загарбники двічі за день атакували теплоелектростанцію ДТЕК, внаслідок чого пошкоджено обладнання станції.
- В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС – знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.
- Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.
- Через постійні обстріли російських окупантів ускладнюється робота з відновлення пошкодженої лінії енергоживлення Запорізької атомної електростанції.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.