Кількість загиблих у Секторі Гази зросла до 4 385

Джерело: Sky News

За даними Міністерства охорони здоров’я Палестини, кількість загиблих зросла до 4 385 осіб, а кількість поранених становить 13 651 особа.

Відомо, що серед загиблих 1 756 дітей і 976 жінок.

В міністерстві також оприлюднили заяву, в якій розкритикували виключення палива з гуманітарної допомоги, що надсилається до Гази, що, за їх словами, ставить під загрозу життя хворих і поранених.

“Ми закликаємо міжнародне співтовариство та Єгипет негайно працювати, щоб доставити паливо та надати невідкладні медичні потреби до того, як у лікарнях потрапить більше постраждалих”, — йдеться у заяві.

Відомо, що сьогодні вранці вантажівки з гуманітарною допомогою для мирних жителів прибули на південь Гази.

Кажуть, що вони завантажені їжею, водою та медикаментами. Однак експерти та деякі благодійні організації попереджають, що запаси далеко не на потрібному рівні.

  • Американські та ізраїльські офіційні особи розглядають майбутнє сектора Гази після вигнання угруповання ХАМАС. Серед планів – потенційне створення тимчасово уряду за підтримки ООН та за участю арабських урядів.
  • Відомо, що бойовики ХАМАС, які здійснили несподіваний напад 7 жовтня на Ізраїль, були під впливом каптагону – синтетичного стимулятора амфетамінного ряду, який таємно вироблявся в Південній Європі.
  • США наклали вето на резолюцію Ради Безпеки ООН щодо заклику припинення вогню між Ізраїлем і Сектором Газа. Автором резолюції була Бразилія, яка засуджувала будь-яке насильство проти мирного населення обох сторін.

Європейським країнам, особливо 15 найбільшим членам НАТО, можливо, доведеться суттєво збільшити свої оборонні витрати через загрозу агресії Росії в Україні та ймовірне скорочення підтримки США, якщо Дональд Трамп повернеться до президентства.

Очільник МЗС Естонії Маргус Цахкна вважає, що у випадку досягнення Дональдом Трампом мирної угоди між Києвом та Москвою, Європа повинна бути готова відправити війська в Україну для підкріплення домовленностей.

Цього тижня Білорусь проведе навчання поліціянтів перед президентськими виборами в країні в січні, щоб гарантувати запобігання “проявам екстремізму і тероризму”, повідомило міністерство внутрішніх справ країни у вівторок, 19 листопада.

Росія почала масове виробництво мобільних бомбосховищ, які можуть захистити від різноманітних техногенних загроз і природних катаклізмів, включаючи радіацію та ударні хвилі, повідомив науково-дослідний інститут МНС.

Президент Франції Емманюель Макрон підтримав рішення президента США Джо Байдена послабити обмеження на застосування Україною ракет ATACMS для ударів по території Росії.