Кількість загиблих внаслідок ракетного удару РФ по Чернігову зросла до семи
Джерело: глава МВС Україні Ігор Клименко
Станом на 14:30 кількість загиблих унаслідок ракетного удару росіян по Чернігову зросла до 7. Серед загиблих – 6-річна дівчинка.
За даними Клименка, шостою жертвою окупантів у Чернігові стала 6-річна дівчинка: поліціянти намагались надати їй допомогу, однак вона загинула. Матір дівчинки у важкому стані.
Згодом було виявлено тіло ще однієї загиблої. Жінка на цей час невпізнана.
Кількість поранених зросла до 90 осіб, серед яких 12 дітей та 10 поліціянтів. 25 осіб госпіталізували.
Серед поранених 12-річна дівчинка: вона у важкому стані. Її терміново везуть реанімобілем до Києва.
Міністр також повідомив, що окупанти вдарили ракетою по будинку культури.
ДОВІДКА: Вранці 19 серпня російські окупаційні війська вдарили ракетою по Чернігову. За даними місцевої влади, імовірно, окупанти завдали удару балістичною ракетою. Президент України Володимир Зеленський показав наслідки воєнного злочину росіян.
- 19 серпня російські окупаційні війська завдали ракетного удару по центру Чернігова. Згодом стало відомо, що саме сьогодні тут відбувалась виставка дронів. Водночас за даними організаторки виставки, громадської діячки та волонтерки Марії Берлінської, про місце та час виставки знала обмежена кількість осіб.
23 січня на пресконференції в Давосі президент Польщі Анджей Дуда заявив, що “має право закликати запросити Україну до НАТО”.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів, що після успішної Харківської операції восени 2022 року російським військам не дали втекти. Генерал пояснив, що на той момент українська армія була виснажена після місяця постійних боїв.
Міністерство культури та стратегічних комунікацій України додало російського письменника Алєксандра Пєлєвіна до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте під час дискусії в Українському домі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі заявив, що союзники НАТО підтверджують готовність до вступу України в Альянс, однак це стане можливим лише після досягнення стійкого миру.
Україна та Швеція домовилися про спільні проєкти в оборонно-промисловій сфері, включно з виробництвом бронетехніки, боєприпасів та розвитком далекобійних спроможностей.