Клаудія Голдін стала лауреаткою Нобелівської премії з економіки

Джерело: пресслужба Фонду Нобеля

Шведська королівська академія наук присудила Нобелівську премію американській економістці, професорці Гарвардського університету Клаудії Голдін. Вона отримала нагороду “за поглиблення розуміння результатів роботи жінок на ринку праці”.

Зауважується, що саме Голдін “надала перший всебічний звіт про заробітки та участь жінок на ринку праці протягом століть”.

Довідка. Клаудія Голдін – американська економістка, історикиня економіки й фахівчиня з економіки праці, а також з гендерних питань. Докторка філософії, професорка Гарвардського університету і співробітниця Національного бюро економічних досліджень. Згадується серед десяти найвпливовіших жінок-економісток у світі.

Премія з економіки відома як Премія Сверигеса Ріксбанку з економічних наук пам’яті Альфреда Нобеля. Вона була заснована центральним банком Швеції в 1968 році, а не шведським промисловцем.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.