Кличко вирішив відсторонити очільника Київського метро на тлі розслідування Bihus info

Джерело: Віталій Кличко/Telegram

14 березня мер Києва Віталій Кличко повідомив про рішення відсторонити Віктора Брагінського від виконання обов’язків директора київського метрополітену на тлі розслідування Bihus.Info, під час якого викрили низку порушень у декларуванні майна посадовця.

Результати власного розслідування журналісти оприлюднили 14 березня. Зазначається, що у Брагінського знайшли зокрема незадеклароване майно на суму 52 мільйони гривень.

Злий вечір. З неприємними, скажемо так, відкриттями для мене… Висновок. Віктор Брагінський буде відсторонений від виконання обовʼязків директора столичного метро. Або не пручатиметься і сам напише заяву на звільнення. А далі фактами, оприлюдненими в розслідуванні журналістів Bihus info, мають займатися відповідні органи. Правоохоронні, — написав Кличко.

Мер столиці констатував, що “всім в душу не заглянеш”.

Віктор Брагінський перебував на посаді директора київського метро майже десять років.

Довідка. Згідно з даними Руху “Чесно”, Віктор Брагінський 2005 по 2010 рік працював на різних керівних посадах у різних компаніях. Серед них – ДП “Бердянський морський торговельний порт”, НАК “Нафтогаз України”, ТОВ “Енергетичні проекти-Інтернешнл Консалтинг”, ДП “Укрінтеравтосервіс”, а також Київська облдирекція “Укрпошти” та ін.

З липня 2014 року працює начальником Київського метрополітену.

Серед особливостей декларації за 2019 рік сайт НАЗК підрахував, що заощадження у готівці перевищують 5 млн грн.

25 жовтня 2020 року обраний до Київради за 9 округом від партії “УДАР”. Член комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами.

  • Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що рух метро на “синій гілці” між станціями “Теремки” та “Деміївська”, яка нині закрита на ремонт тунелю, планують відновити до кінця літа.
  • На ділянці між станціями “Либідська” та “Деміївська” київського метрополітену планується будівництво нового тунелю як заміна аварійній ділянці. До цього проєкту було залучено понад 500 фахівців із підземного будівництва, які мають значний досвід у будівництві метрополітенів.
  • За попередніми висновками науковців, причиною деформації тунелю між станціями “Деміївська” та “Либідська” є неякісне проєктування та будівництво цієї ділянки.
  • У Сполучених Штатах пояснили, що в Україні можуть зробити більше для боротьби з корупцією у країні. Як зауважив речник Державного департаменту Метью Міллер, влада США давно веде відповідні діалоги з урядом в Україні.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.