Командир бригади «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко взяв участь у тактичних навчаннях (Фото)
Джерело: МВС України та “АЗОВ” у Telegram.
Бійці бригади “Азов” провели тактичні навчання, в яких взяв участь командир бригади Денис Прокопенко на псевдо “Редіс”.
Основна мета тактичних занять – відпрацювання практичних питань планування та організації бою в наступі та обороні, управління підрозділами в бою та їх всебічного забезпечення.
Особлива увага приділялась швидкому аналізу обстановки та прийняттю рішень на полі бою при взаємодії різних родів військ.
За результатами тактико-стройових занять командування та інструктори провели аналіз помилок, після чого приступили до здійснення маневрів з бойовими стрільбами.
“Командир бригади Денис “Редіс” Прокопенко також уже в строю”, – зазначили у МВС.
Нагадаємо, що 16 липня командир бригади “Азов”, підполковник Денис “Редіс” Прокопенко зустрівся з особовим складом. Це сталося вперше після повернення з російського полону та перебування в Туреччині. Ще в перший день повернення в Україну “Редіс” завірив, що повернеться на фронт якомога скоріше.
“Перебуваючи у полоні, я сказав, що для мене ця війна не закінчиться, доки ми не повернемо з полону нашого останнього бійця та не відновимо кордони України станом на 1991 рік. Я – солдат. Мене не цікавлять ніякі інші напрямки діяльності, крім військової справи. Моє серце, моя душа, моє тіло належать Азову”, – сказав “Редіс” під час зустрічі з бійцями бригади.
Під час виступу командир бригади “Азов” також наголосив, що нині основні зусилля мають бути спрямовані на бойову підготовку та доукомплектування підрозділу особовим складом, технікою та озброєнням.
Зазначимо, що 8 липня до Львова з Туреччини повернулися командири захисників заводу “Азовсталь”. Відтак до України повернулися Денис Прокопенко, Святослав Паламар, Сергій Волинський, Олег Хоменко та Денис Шлега.
Нагадаємо, що, згідно з домовленістю з Туреччиною, п’ять звільнених з російського полону бойових командирів мали перебувати під особистою протекцією президента країни Реджепа Таїпа Ердогана до завершення війни.
- Сполучені Штати не знають мотивів президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана щодо рішення повернути до України командирів Маріупольського гарнізону, а саме командирів “Азова” та 36-ї окремої бригади морської піхоти.
- Посол України у Туреччині Василь Боднар заявив, що будь-яких умов, про які йому відомо, не було висунуто урядом Туреччини щодо повернення п’яти командирів захисників “Азовсталі”.
Народна депутатка Ніна Южаніна висловила критику проєкту Державного бюджету на 2025 рік, називаючи його несправедливим через суттєве збільшення видатків на утримання фінансових та контролюючих державних інституцій.
Агенція оборонних закупівель Міноборони та Агенція оборонних матеріалів Норвегії (NDMA) домовилися про посилення нинішньої співпраці у сфері закупівель озброєння.
Україна протягом кількох місяців може створити елементарну ядерну бомбу, якщо Дональд Трамп після вступу на посаду президента США зупинить військову допомогу Києву, свідчить документ, підготовлений для українського Міноборони. Автором доповіді The Times називає завідувача відділу Національного інституту стратегічних досліджень Олексія Іжака.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 13 листопада. З початку доби відбулося 151 бойове зіткнення.
Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп оголосив про намір призначити на посаду голови Держдепартаменту сенатора від Флориди Марко Рубіо.