Командир бригади «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко взяв участь у тактичних навчаннях (Фото)

Джерело: МВС України та “АЗОВ” у Telegram.

Бійці бригади “Азов” провели тактичні навчання, в яких взяв участь командир бригади Денис Прокопенко на псевдо “Редіс”.

Основна мета тактичних занять – відпрацювання практичних питань планування та організації бою в наступі та обороні, управління підрозділами в бою та їх всебічного забезпечення.

Зображення: АЗОВ

Особлива увага приділялась швидкому аналізу обстановки та прийняттю рішень на полі бою при взаємодії різних родів військ.

За результатами тактико-стройових занять командування та інструктори провели аналіз помилок, після чого приступили до здійснення маневрів з бойовими стрільбами.

Зображення: АЗОВ

“Командир бригади Денис “Редіс” Прокопенко також уже в строю”, – зазначили у МВС.

Зображення: АЗОВ

Зображення: АЗОВ

Нагадаємо, що 16 липня командир бригади “Азов”, підполковник Денис “Редіс” Прокопенко зустрівся з особовим складом. Це сталося вперше після повернення з російського полону та перебування в Туреччині. Ще в перший день повернення в Україну “Редіс” завірив, що повернеться на фронт якомога скоріше.

“Перебуваючи у полоні, я сказав, що для мене ця війна не закінчиться, доки ми не повернемо з полону нашого останнього бійця та не відновимо кордони України станом на 1991 рік. Я – солдат. Мене не цікавлять ніякі інші напрямки діяльності, крім військової справи. Моє серце, моя душа, моє тіло належать Азову”, – сказав “Редіс” під час зустрічі з бійцями бригади.

Під час виступу командир бригади “Азов” також наголосив, що нині основні зусилля мають бути спрямовані на бойову підготовку та доукомплектування підрозділу особовим складом, технікою та озброєнням.

Зазначимо, що 8 липня до Львова з Туреччини повернулися командири захисників заводу “Азовсталь”. Відтак до України повернулися Денис Прокопенко, Святослав Паламар, Сергій Волинський, Олег Хоменко та Денис Шлега.

Нагадаємо, що, згідно з домовленістю з Туреччиною, п’ять звільнених з російського полону бойових командирів мали перебувати під особистою протекцією президента країни Реджепа Таїпа Ердогана до завершення війни.

Глава МЗС Андрій Сибіга під час візиту до Брюсселя 20 травня закликав країни “Групи семи” знизити цінову стелю на російську нафту до 30 доларів за барель.

Командир батальйону 22-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Андрій Підлісний розкритикував діяльність територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

20 травня у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №13301, в якому народні депутати пропонують звернутися до міжнародної спільноти з закликом визнати Північну Корею державою-агресоркою за її безпосередню участь у повномасштабній війні РФ проти України.

20 травня Рада Європейського Союзу запровадила нові санкції проти трьох російських військових структур, причетних до розробки й використання хімічної зброї на території України.

Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах ЗСУ мобільний вогнеметний ударний комплекс KRAMPUS українського виробництва, призначений для виконання штурмових та оборонних завдань. Комплекс витривалий та має канали управління, стійкі до РЕБ.