Компанії РФ масово шукають трудових мігрантів в Африці

Джерело: The Moscow Times

Російські компанії почали масово шукати працівників у країнах Африки через тотальну нестачу робітників. Зокрема з початку 2024 року кількість вакансій для представників цього континенту зросла у десятки разів.

Зокрема найбільше кількість вакансій від компаній РФ зросла в Кенії — у 39 разів. Тоді як у Зімбабве показник збільшився у 15 разів, у Камеруні – у дев’ять разів, а у Замбії – у вісім разів. Щобільше, також різке зростання кількості вакансій від РФ зафіксовано в Алжирі — у сім разів.

Кількість запрошень для іноземних робітників збільшилася на 68%, фахівців сільського господарства – на 63%, працівників у сфері видобутку сировини та будівництва – на 53 та 51% відповідно.

Експерти наголошують, що кількість африканських фахівців, які в’їжджають до Росії, зростає з кожним роком.

Африканські трудові мігранти займають абсолютно різні ніші на ринку праці: деякі дійсно зайняті в досить низькокваліфікованих професіях, наприклад у будівництві, працюють на складах, у сільському господарстві, інші ж займають високі керівні посади у великих російських компаніях, – заявив експерт Центру вивчення Африки факультету світової економіки та світової політики НДУ ВШЕ Всеволод Свиридов.

Раніше ми повідомляли, що Росія планує набрати до армії 420 тисяч контрактників до кінця цього року, що вплине на робочу силу в низці невійськових галузей.

На Херсонщині російські окупанти вбили однорічного малюка та поранили його прабабусю. 

Громадяни РФ різко зацікавились нерухомістю у Сполучених Штатах після того, як президентом США знову став Дональд Трамп.

Європейський суд з прав людини виніс два рішення проти Росії щодо порушень прав людини під час війни проти України, а також збиття рейсу MH17 в липні 2014 року.

В середу, 9 липня, стало відомо про смерть українського композитора, автора низки відомих пісень, Героя України та лауреата Шевченківської премії Ігоря Поклада. Йому було 83 роки.

За українськими оцінками, починаючи з 2014 року Росія вивезла щонайменше 20 000 дітей з України. Повернути вдалось лише 1400 з них.