Компанії РФ масово шукають трудових мігрантів в Африці

Джерело: The Moscow Times

Російські компанії почали масово шукати працівників у країнах Африки через тотальну нестачу робітників. Зокрема з початку 2024 року кількість вакансій для представників цього континенту зросла у десятки разів.

Зокрема найбільше кількість вакансій від компаній РФ зросла в Кенії — у 39 разів. Тоді як у Зімбабве показник збільшився у 15 разів, у Камеруні – у дев’ять разів, а у Замбії – у вісім разів. Щобільше, також різке зростання кількості вакансій від РФ зафіксовано в Алжирі — у сім разів.

Кількість запрошень для іноземних робітників збільшилася на 68%, фахівців сільського господарства – на 63%, працівників у сфері видобутку сировини та будівництва – на 53 та 51% відповідно.

Експерти наголошують, що кількість африканських фахівців, які в’їжджають до Росії, зростає з кожним роком.

Африканські трудові мігранти займають абсолютно різні ніші на ринку праці: деякі дійсно зайняті в досить низькокваліфікованих професіях, наприклад у будівництві, працюють на складах, у сільському господарстві, інші ж займають високі керівні посади у великих російських компаніях, – заявив експерт Центру вивчення Африки факультету світової економіки та світової політики НДУ ВШЕ Всеволод Свиридов.

Раніше ми повідомляли, що Росія планує набрати до армії 420 тисяч контрактників до кінця цього року, що вплине на робочу силу в низці невійськових галузей.

5 лютого відзначають Всесвітній день читання вголос. Християни сьогодні згадують мученицю Агафію.

За даними синоптиків у середу, 5 лютого, у більшості регіонів пройдуть опади.

Єврокомісія оголосила про виділення 3 млн євро на підтримку російських та білоруських ЗМІ, котрі працюють у країнах Євросоюзу.

4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

Державний бюджет щороку покриває витрати народних депутатів на житло та транспорт. У 2025 році загальна норма витрат на одного парламентаря становитиме 2,28 млн грн.