Курйоз, що увійшов в історію: 14 років тому на Януковича впав вінок

Джерело: Букви

Рівно 14 років тому, 17 травня 2010 року, під час покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату в Києві на голову четвертого Президента України Віктора Януковича впав ялинковий вінок.

Тоді під час церемонії вшанування та покладання квітів також був присутній Президент Росії Дмитро Медведєв.

Президенти двох країн стояли навпроти вінків. У той день була дуже вітряна погода.

Відтак, Віктор Янукович підійшов до свого вінка, поправив його й відійшов на декілька кроків назад, схиливши голову. У той самий момент через потужні пориви вітру вінок зірвало і він впав прямісінького на голову четвертому Президенту України Віктору Януковичу.

Далі Янукович намагався підняти вінок з голови, одначе до нього відразу підбігли охоронці, які прикріпили вінок на місце.

Водночас вінок, напроти якого стояв Медведєв, не зривало вітром і він стояв непорушно.

Тоді пресслужба четвертого Президента України Віктора Януковича намагалися домогтися того, щоб журналісти та ЗМІ видалили відео з цим курйозом, уникнувши його подальшого поширення.

Одначе, у соцмережах відео стрімко поширилося, користувачі й досі сміються та згадують про цей інцидент.

Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.