Китай може продати американські активи TikTok Ілону Маску у разі заборони соцмережі в США

Джерело: Bloomberg

Китайські офіційні особи розглядають можливість продажу американського підрозділу TikTok Ілону Маску, якщо компанія не зможе запобігти забороні соціальної мережі у США.

Китайська влада вважає за краще, щоб TikTok залишався під управлінням своєї материнської компанії ByteDance. Тим часом компанія оскаржує заборону, звертаючись з апеляцією до Верховного суду Сполучених Штатів.

Один із можливих сценаріїв полягає в тому, що соціальна мережа X, яка належить Ілону Маску, може взяти на себе контроль над американським сегментом TikTok та спільно керувати цим бізнесом.

Китайські посадовці ще не досягли остаточної згоди, а їхні дискусії поки перебувають на початковій стадії.

Кіберпросторове управління Китаю та Міністерство комерції, які, ймовірно, братимуть участь у визначенні подальшої долі TikTok, наразі не надали жодних офіційних заяв.

Влада Каліфорнії почала розробку “плану Маршалла”, спрямованого на відновлення Лос-Анджелеса після природних пожеж.

З нового навчального року, що розпочнеться у вересні 2025 року, курс “Підприємництво і фінансова грамотність” стане обов’язковим для учнів 8-9 класів у закладах загальної середньої освіти. 

Кліматичні активісти з руху “Just Stop Oil” розфарбували крейдою могилу британського науковця Чарльза Дарвіна у Вестмінстерському абатстві в Лондоні, Велика Британія.

14 січня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров поінформував, що керівники підприємств тепер можуть подавати списки на бронювання працівників завчасно, без очікування 72 годин після завершення попереднього терміну.

Народні депутати проголосували за законопроєкт №11321 про відкриту роботу комітетів. Документ підтримали 286 народних обранців.