Китай намагався проникнути у телефони членів перевиборчої кампанії Трампа та Гарріс

Джерело: The Washington Post

Хакери китайського уряду намагались проникнути у телефони членів передвиборчої кампанії кандидатів на пост президента США Камали Гарріс та Дональда Трампа. Чи були ці спроби вдалими не повідомляється.

Зазначається, що хакери намагались отримати доступ до телефону Трампа та його кандидата у віцепрезиденти Джеймса Ді Венса та інших членів команди республіканців, а також членів команди Гарріс.

Джерело не повідомило, чи були спроби проникнути у телефони безпосередньо Гарріс та її кандидата у віцепрезиденти Тіма Волца, однак відомо, що були атаки на інших демократів, зокрема на персонал сенатора Чарльза Шумера.

ФБР повідомила штаб республіканців про атаку цього тижня. Зараз штаб Трампа очікує на інформацію, хто став міг стати ціллю китайців, однак низці старших членів штабу вже видали нові мобільні телефони.

Одне з джерел повідомило, що під атаку потрапили ще двоє членів родини Дональда Трампа.

Повідомляється, що цілями китайських хакерів були також деякі представники ЗМІ та інші відомі американці.

Атаки КНР зараз не спрямовані проти конкретного кандидата, а є двопартійними, повідомили два джерела додавши, що були також спроби атаки на комунікації президента США Джо Байдена.

Націлювання на кандидатів та лідерів з метою шпигунства є стандартною практикою світових держав відтак у США не вважають, що ця китайська атака була спробою вплинути на майбутні вибори президента.

Рятувальники у Дніпрі дістали з-під завалів тіло чоловіка. Кількість загиблих унаслідок російського обстрілу збільшилась до п’яти.

В Сарненському районі Рівненської області батько і син загинули внаслідок вибуху гранати.

Внаслідок масштабних повеней і зсувів, викликаних тропічним штормом “Трамі” на Філіппінах, щонайменше 81 людина загинула, а 34 зникли безвісти. Очікується, що цифри можуть зрости, оскільки надходять нові повідомлення з ізольованих раніше територій.

Міністерство оборони України впровадило нові вимоги до калорійності продуктів, які постачаються для Збройних сил.

Франція та Німеччина висловлюють сумніви щодо пропозиції обійти вето Угорщини, яка блокує виділення понад 6 мільярдів євро допомоги для України.