Китайські альпіністи більш ніж на годину застрягли на скелі й висіли, чіпляючись за мотузки

Джерело: CNN

Група альпіністів, які підіймалися на гору Яньдан у східному Китаї, більш ніж на годину застрягли на частині скелі, чіпляючись за мотузку вздовж фіксованого маршруту сходження, через велике скупчення людей.

Зображення альпіністів, які звисають зі скелі, чекаючи поки інші просунуться вздовж маршруту, стали вірусними в китайських соціальних мережах.

Фото: Xiaohongshu

“Це лякає! Хтось, як я, боїться висоти, може просто обмочитися там!” – написав один онлайн-коментатор.

“Я навіть не піду [туди], навіть якщо мені запропонують за це гроші”, — написав інший.

Компанія Wenzhou Dingcheng Sports Development, яка керує маршрутом, заявила, що недооцінила кількість людей, зацікавлених у сходженні на гору.

“Через наше неправильне оцінювання кількості клієнтів, відсутність ефективних засобів контролю руху, таких як система бронювання квитків, і недоліки в управлінні на місці, клієнти були заблоковані та в пастці на маршруті сходження”, — йдеться в заяві компанії.

Wenzhou додала, що тимчасово зупиняє продаж квитків до вирішення ситуації й в майбутньому запровадить систему контролю руху для відвідувачів.

Гора Яньдан, висотою 1150 метрів, знаходиться приблизно в 410 км на південь від Шанхаю. У перший тиждень травня в Китаї відзначають День праці, що сприяло великій кількості туристів у цьому регіоні.

У США 87 неурядових організацій підписали спільного листа, в якому закликали не призначати Роберта Кеннеді-молодшого на посаду міністра охорони здоров’я.

У Чернігові священники пропонують проводити хрещення дітей у дистанційному форматі.

З історичного музею Дренте в нідерландському місті Ассені в ніч з 24 на 25 січня було викрадено кілька археологічних експонатів.

Президент Дональд Трамп через п’ять днів після підписання ним указу про вихід Сполучених Штатів із Всесвітньої організації охорони здоров’я заявив, що може розглянути питання про повернення країни до ВООЗ.

Іракські офіційні особи повідомили про зацікавленість у розвитку двосторонніх відносин з Росією. Тим часом Кремль використовує пропагандистський Telegram-канал “Rybar” для посилення свого впливу та просування інтересів у регіоні.