Китайські інженери розробляють одну з найглибших свердловин у світі в пошуках природних ресурсів

Джерело: CNN

У четвер, 20 липня, китайські інженери розпочали буріння нової свердловини, яка буде глибоко проникати в земну кору, оскільки країна активізує пошук природних ресурсів.

За даними державного інформаційного агентства Xinhua, діра зрештою досягне 10 520 метрів у землі в басейні Сичуань на південному заході Китаю. Регіон є основним районом для видобутку газу і інженери очікують знайти там його запаси.

Нещодавно Китай почав буріння ще однієї надглибокої свердловини, яка планується простягнутися ще глибше в Землі, 11 100 метрів.

Якщо їх розробку завершать, вони стануть одними з найглибших свердловин, створених людиною, у світі. 

Глибоке буріння дозволяє вченим дізнатися більше про те, як утворилася Земля, а кора нагадує геологічну хронологію формування світу.

Але є також сильні комерційні стимули – використання потенційно прибуткових запасів енергії, захованих глибоко під землею.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.