Латвія запровадить обмеження на використання повітряного простору біля кордону з Білоруссю

Джерело: Delfi з посиланням Держагентство цивільної авіації (САА) Латвії

З 16 жовтня Латвія запровадить обмеження на використання повітряного простору поблизу кордону з Білоруссю, які діятимуть до кінця 2023 року.

Обмеження на використання повітряного простору набудуть чинності опівночі 16 жовтня і діятимуть до 31 грудня. Вони встановлені від землі до висоти 2 895 метрів.

Такі заходи у Держагентстві цивільної авіації пояснили потребами Національних збройних сил Латвії – у зазначений період на латвійсько-білоруському кордоні виконуватимуться військові завдання з використанням пілотованої авіації та безпілотних літальних апаратів.

Відтак, використовувати повітряний простір у зазначеному районі без попереднього погодження будь-яким стороннім літальним апаратам буде заборонено. Погодити запуск літального апарату можна за день до запланованого польоту, надіславши запит.

За несанкціоновані та протиправні запуски безпілотних літальних апаратів може застосовуватися попередження або штраф: для фізичної особи – від 150 до 1000 євро, а для юридичної – від 500 до 2500 євро.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.