Легальний гральний бізнес в Україні сплатив до держбюджету майже 12 млрд гривень податків
Джерело: Forbes
Легальний гральний бізнес в Україні сплатив до державного бюджету 11,7 млрд грн податків за перші вісім місяців 2024 року, що у 2,1 раза більше, ніж за той самий період 2023 року. Про це повідомили у Державній податковій службі.
Для порівняння, у 2023 році гральний бізнес сплатив 10,4 млрд грн, що в 51 раз перевищує показники довоєнного 2021 року. У порівнянні з 2022 роком, податкові надходження від грального бізнесу зросли в 14 разів.
За даними першого півріччя 2024 року, сектор азартних ігор перерахував до бюджету 8,4 млрд грн, що майже втричі перевищує відповідні показники минулого року. Однією з найбільших компаній, що сплатила податки, стала Favbet, яка перерахувала понад 3,1 млрд грн до бюджету за шість місяців 2024 року.
- 24 квітня парламентарі у першому читанні ухвалили законопроєкт № 11084 про так званий “клуб білого бізнесу”. Нардепка від “Європейської Солідарності” Ніна Южаніна пояснила, у чому його небезпека.
- Народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна повідомила, що Рахункова палата не планує перевіряти сплату податків гральним бізнесом. Раніше народна обраниця наголошувала, що гральний бізнес недоплатив у держбюджет більш як 20 млрд грн.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22.00 24 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 198 бойових зіткнень.
Дональд Трамп-молодший став найвпливовішим членом родини Трампів у той час, коли обраний 47-м президентом США Дональд Трамп формує найбільш суперечливий Кабінет міністрів у сучасній історії країни. Про це повідомили шість джерел, наголошуючи на тому, що саме молодший просуває відданих, але менш досвідчених кандидатів замість більш кваліфікованих претендентів на ключові посади в адміністрації.
Литва забезпечить фінансування виробництва українських далекобійних безпілотників. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння підписали у Вільнюсі між міністром оборони Рустемом Умєровим та міністром оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом.
США дозволили Україні застосовувати далекобійні ракети ATACMS, котрі спільно із британськими Storm Shadow вже використовуються для ударів по російських цілях. Це рішення, ухвалене після тривалих вагань, стало відповіддю на загрозу з боку російських військ, підкріплених солдатами з Північної Кореї.
У застосунку Дія з’явиться опція отримання та продовження дозволів на володіння зброєю, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.