Логотип X зняли з даху Twitter після скарг в Сан-Франциско

Джерело: Reuters

Раніше у Сан-Франциско порушили скаргу та розпочали розслідування через великий знак X, який був встановлений на вершині будівлі в центрі міста. Тепер логотип зняли з даху будівлі.

Міський будівельний департамент зареєстрував 24 скарги через великий логотип X, який був встановлений на даху штаб-квартири компанії в центрі Сан-Франциско. Мешканці сусідніх будівель скаржилися на нав’язливе світло.

“Сьогодні вранці будівельні інспектори спостерігали, як розбирають конструкцію. За самовільне встановлення освітлювальної конструкції з власника майна буде нараховано штраф”, — повідомив прессекретар міського Департаменту будівельної інспекції.

В компанії зазначили, що X зняли добровільно.

ДОВІДКОВО. У Сан-Франциско порушили скаргу та розпочали розслідування через великий знак X, який був встановлений на вершині будівлі в центрі міста, де колись був Twitter.

Новий металевий логотип Х з’явився після того, як поліція Сан-Франциско заборонила робітникам прибрати логотип “пташку” з будівлі, заявивши, що вони не мали відповідних дозволів і не заклеїли тротуар, щоб забезпечити пішоходів, якщо що-небудь впало б.

Патрік Ханнан, речник Департаменту будівельної інспекції, сказав, що дозволи не потрібні для видалення літер або символів із зовнішньої вивіски будівлі. Але будь-яка заміна літер або символів потребуватиме дозволу, щоб забезпечити “відповідність історичному характеру будівлі” та переконатися, що вивіска надійна і безпечно встановлена.

Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.

За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.

Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.

Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.