X замість Twitter: Маск назвав причину зміни логотипа компанії

Джерело: MarketWatch

Власник Twitter Ілон Макс пояснив нещодавно оголошену зміну логотипа компанії на X.com прагненням перетворити її на фінансовий центр.

“У найближчі місяці ми плануємо додати комплексні комунікації та можливість керувати всім вашим фінансовим світом. Назва Twitter не має сенсу у цьому контексті”, – прокоментував Маск.

Як повідомляли Букви, Twitter змінив свій логотип на білу літеру X з чорним контуром, прибравши зображення синьої пташки. При цьому Маск зазначив, що домен x.com тепер автоматично переадресує користувачів на сайт Twitter.

Варто зауважити, що новим етапом ребрендингу соцмережі стала зміна логіна офіційного облікового запису соцмережі на @X.

Додамо, рішення мільярдера Ілона Маска змінити бренд Twitter на X може виявитися складним з юридичної точки зору, оскільки компанії, включаючи Meta і Microsoft, вже мають права інтелектуальної власності на ту саму літеру.

У четвер, 23 травня, помер режисер-документаліст Морган Сперлок. Номінант на премію “Оскар” пішов з життя через рак.

Уряд Чехії позитивно відреагував на заклик генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга дозволити Україні використовувати західне озброєння на території РФ.

Американська акторка Алісса Мілано, відома за роллю Фібі у серіалі “Всі жінки – відьми”, та дворазова лауреатка премії “Оскар” за головні жіночі ролі у фільмах “Хлопці не плачуть” та “Крихітка на мільйон доларів” Гіларі Свенк стали амбасадорками фандрайзингової платформи UNITED24.

28 травня слідчий суддя ВАКС застосував до ексзаступника керівника Офісу Президента України запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 мільйонів гривень.

У Сінгапурі до 20 днів ув’язнення засудили 31-річного чоловіка, який недбало ставився до 43 котів у порожній квартирі.