Компанія Ілона Маска заволоділа обліковим записом @Х у Twitter, не заплативши колишньому власнику

Джерело: The Telegraph

Соціальна мережа Twitter, яка зараз проходить ребрендинг, заволоділа обліковим записом @Х, не повідомивши про це його колишнього власника.

Як пояснили у виданні, обліковий запис був створений у 2007 році і донедавна він належав фотографу із Сан-Франциско Джину Хвану. Власник сторінки 25 липня отримав електронного листа з інформацією про його перехід у власність компанії Маска.

“Вони фактично просто забрали його – я так і знав, що це може статися”, – прокоментував Хван.

За його словами, він був готовий продати обліковий запис компанії, якби надійшла така пропозиція. За оцінками видання, вартість облікових записів із назвами з однієї літери може сягати $50 тис.

Зазначається, що користувачі Twitter не мають юридичних прав на свої облікові записи, однак, згідно з політикою компанії, акаунти можуть бути вилучені у них лише у разі порушення авторських прав, наприклад, спроби присвоєння товарного знака.

Раніше Twitter змінив свій логотип на білу літеру X з чорним контуром, прибравши зображення синьої пташки. Також Маск повідомив, що домен x.com тепер автоматично переадресує користувачів на сайт Twitter, а новим етапом ребрендингу соцмережі стала зміна логіна офіційного облікового запису соцмережі на @X.

За даними синоптиків, у понеділок, 24 червня, в низці областей України прогнозуються короткочасні дощі.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.