Майже 240 українських медиків у листопаді пройшли навчання за кордоном

Джерело: МОЗ

У листопаді цього року 238 медичних працівників із 49 медзакладів з усієї України взяли участь у наукових, освітніх заходах та обміні досвідом.

Найбільше медиків пройшли навчання у країнах Європи: Німеччині, Польщі, Чехії, Швейцарії, Франції тощо. Також медичні конференції та наукові з’їзди відбулись у Японії, Кореї, Бразилії.

Навчальні обміни відбуваються, зокрема, у межах Міжнародного медичного партнерства.

Міжнародне медичне партнерство – проєкт, що реалізується під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Цьогоріч до нього долучилися 14 міністрів охорони здоровʼя з різних куточків світу. Саміт дав старт програмі міжнародного медичного партнерства. Загалом у межах заходу укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами.

Завдяки програмі міжнародного медичного партнерства українські медзаклади отримують “побратимів” у різних куточках світу для обміну досвідом та найкращими світовими практиками.

Перша віцепремʼєрка Юлія Свириденко повідомила, що вартість природних ресурсів на тимчасово окупованих територіях України вже перевищує 350 мільярдів доларів.

Лідери Європейського Союзу проведуть позачерговий саміт 6 березня, щоб обговорити ситуацію в Україні та зміцнення європейської оборони, повідомив голова Європейської ради Антоніу Кошта.

Біля колишньої в’язниці КДБ у Вільнюсі напередодні третіх роковин повномасштабного вторгнення росіян в Україну виставили три макети із зображеням ув’язненого лідера Росії Володимира Путіна. 

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заперечив раніше поширену у ЗМІ інформацію, що Україна нібито відмовлялася від укладання угоди про рідкісноземельні метали зі США. Нині тривають перемовини.

Північна Корея забезпечує 50% боєприпасів, які потребує Росія для повномасштабної війни проти України, заявив глава військової розвідки Кирило Буданов.