Майже 240 українських медиків у листопаді пройшли навчання за кордоном

Джерело: МОЗ

У листопаді цього року 238 медичних працівників із 49 медзакладів з усієї України взяли участь у наукових, освітніх заходах та обміні досвідом.

Найбільше медиків пройшли навчання у країнах Європи: Німеччині, Польщі, Чехії, Швейцарії, Франції тощо. Також медичні конференції та наукові з’їзди відбулись у Японії, Кореї, Бразилії.

Навчальні обміни відбуваються, зокрема, у межах Міжнародного медичного партнерства.

Міжнародне медичне партнерство – проєкт, що реалізується під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Цьогоріч до нього долучилися 14 міністрів охорони здоровʼя з різних куточків світу. Саміт дав старт програмі міжнародного медичного партнерства. Загалом у межах заходу укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами.

Завдяки програмі міжнародного медичного партнерства українські медзаклади отримують “побратимів” у різних куточках світу для обміну досвідом та найкращими світовими практиками.

Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотні авіаційні комплекси українського виробництва “Батон Оптик”, здатний маневрувати у складних погодних умовах.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 28 травня. З початку доби відбулося 197 бойових зіткнень.

28 травня Україна та Фінляндія започаткували міжнародну Коаліцію укриттів цивільного захисту на підтримку нашої держави. Відповідну заяву підписали в Києві глава українського уряду Денис Шмигаль з прем’єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо.

Росія спробує використати можливий прорив у прикордонних районах Сумської та Харківської областей не для захоплення міст, а як інструмент політичного тиску. Про це заявив підполковник Збройних сил України, заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін.

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що після зустрічі у Туреччині 16 травня міжнародна спільнота очікувала від Росії надання офіційного документа з викладенням бачення кроків щодо припинення вогню в Україні. Однак, за його словами, російська сторона навмисно затягувала цей процес.