Марія Єфросиніна зізналася, що у 18 років пережила домагання з боку режисера
Джерело: Марія Єфросиніна/Instagram
На тлі звинувачень у домаганнях викладача університету Карпенка-Карого Андрія Білоуса ведуча та громадська діячка Марія Єфросиніна поділилась, що на її першому телевізійному шоу вона зазнала домагань з боку режисера.
Марія розповіла, що у 18 років подруга влаштувала її на роботу адміністратора на телебачення. Продюсер одного з шоу звернув увагу на яскраву зовнішність і живу енергетику Марії, і поставив її в кадр. Це не сподобалося режисеру проєкту.
За словами Єфросиніної, спершу він почав прискіпуватися до неї через дрібниці, а потім – влаштовував ситуації, щоб залишитися з нею наодинці. Зокрема, призначав додаткове вичитування сценарію, репетиції тощо.
“Так він почав до мене торкатися. І одного разу взяв за шию та впʼявся в мої губи своїм мерзенним смердючим від сигарет ротом, пробиваючи мої стиснуті зуби своїм довгим шорстким язиком. Паралельно намагаючись залізти мені під трусики своїми ссохлими пальцями. Хотілося блювати. Я втекла. Нікому нічого не сказала”, – поділилася ведуча.
Марія Єфросиніна наголосила, що мовчала цілих 27 років.
У зв’язку з цим вона звернулася до дівчат, які бояться говорити про пережите насильство, адже в суспільстві їх можуть засудити, які вважають, що їхні історії нічого не зможуть змінити.
“Жінка, яка пережила домагання, зґвалтування або примусовий секс через маніпуляції – не винна. Завжди винний кривдник. Я відчуваю, що моя історія комусь потрібна, що вона може стати корисним посиленням голосу жінок, які виступають проти сексуалізованого насильства. Адже раніше я, як і кожна з вас, просто відчувала себе в цьому самотньою та беззахисною. Можливо, коли ми доб’ємося, щоб нас почули, то й система захисту жінок в цій країні змінюватиметься куди швидше, ніж це відбувається зараз”, – зазначила вона.
- Викладачка Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого Євгенія Непиталюк розповіла подробиці скандалу з викладачем, народним артистом Володимиром Талашко, який у 2021 році звільнився через звинувачення студенток та абітурієнток у домаганнях.
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.
У головному логістичному хабі НАТО — Александруполісі — затримали 59-річного етнічного грека з Грузії за підозрою у шпигунстві на користь Росії. В його телефоні знайшли фото і відео військових об’єктів та техніки.
Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина.
Європейський Союз остаточно заборонив використання бісфенолу А (BPA) у всіх матеріалах, що контактують із харчовими продуктами. Відповідне рішення закріпили у Регламенті 2024/3190, який набрав чинності 20 січня 2025 року. Заборона стала результатом понад 20 років наукових досліджень і обговорень щодо впливу цієї речовини на здоров’я та довкілля.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.