Маск надасть Starlink Сектору Гази, Ізраїль вимагає контролювати постачання
Джерело: CNN Türk
Шпиталь ОАЕ в Секторі Гази отримає термінал Starlink компанії SpaceX Ілона Маска для проведення медичних відеоконсультацій в режимі реального часу. В Ізраїлі вимагають, щоб передачу терміналів узгоджували з ними.
“Інтернет-сервіс Starlink, яким керує SpaceX Ілона Маска, буде надано польовому шпиталю ОАЕ на півдні Гази для пацієнтів, яким потрібні медичні відеоконсультації в режимі реального часу”, – йдеться в заяві МЗС ОАЕ.
За даними видання, протягом останніх чотирьох місяців в Газі неодноразово переривалися послуги зв’язку, що вплинуло на здатність міжнародного польового шпиталю в Рафаху надавати медичну допомогу.
Як нагадали в агентстві, офіційні представники Ізраїлю розкритикували Ілона Маска, коли він у жовтні минулого року оголосив, що надасть послугу Starlink міжнародним організаціям допомоги.
Пізніше міністр зв’язку Ізраїлю заявив про домовленість з Маском про те, що Starlink зможе працювати в Ізраїлі та Секторі Гази лише зі схвалення ізраїльського уряду.
Згодом Мінзвя’зку Ізраїлю повідомило про схвалення надання послуг Starlink польовому шпиталю ОАЕ в Рафаху.
- 11 лютого американський підприємець, винахідник та власник компанії SpaceX Ілон Маск прокоментував інформацію стосовно того, що російські війська використовують термінали Starlink на фронті, заявивши, що SpaceX не продавала системи супутникового зв’язку Starlink в РФ.
Велика Британія не розглядає можливість запровадження відповідних мит у відповідь на рішення США щодо оподаткування імпорту сталі та алюмінію. Міністр фінансів Рейчел Рівз заявила, що британський уряд сподівається досягти домовленості з Вашингтоном, щоб уникнути цих тарифів.
Лідери Європейського Союзу пообіцяли вжити заходів у відповідь на запровадження президентом США Дональдом Трампом 25% мит на сталь та алюміній зі всього світу.
Україна розвиватиме прикордонну інфраструктуру та логістику. Зокрема до 2023 року планується оновити 29 наявних і збудувати 17 нових пунктів пропуску.
Україна отримає 8,8 мільярда японських єн (близько 58 мільйонів доларів) грантової допомоги від уряду Японії. Відповідний проєкт угоди затвердив Кабінет Міністрів.
Сьогодні, 11 лютого, Верховна Рада України ухвалила законопроєкт про закупівлю двох ядерних реакторів радянського виробництва у Болгарії для Хмельницької атомної електростанції.