«Має бути відчуття моральної совісті»: Путін розкритикував співзасновника Яндекса, який засудив вторгнення в Україну

Джерело: CNN

Президент Росії Володимир Путін розкритикував російського бізнесмена, співзасновника “Яндекса” Аркадія Воложа, який нещодавно засудив повномасштабне вторгнення РФ в Україну, назвавши його “варварством”.

На Східному економічному форумі у Владивостоці журналісти запитали Путіна про коментарі Воложа щодо війни проти України.

На це очільник Кремля відповів, що бізнесмен “змушений” робити такі заяви, аби “зберегти свій закордонний бізнес”.

“Раніше він сидів мовчки. Дай Бог йому здоров’я, нас це не турбує. Він талановита людина, але має бути почуття моральної совісті і вдячності країні, яка дала йому все”, – сказав Путін.

Варто зауважити, що, окрім російського паспорта, Волож також має ізраїльське громадянство та проживає там з 2014 року.

ДОВІДКА: 10 серпня, Співзасновник російської компанії Яндекс Аркадій Волож засудив “варварське” вторгненням Росії в Україну.

На особистому вебсайті Волож описав себе як “ізраїльського технологічного підприємця, який народився в Казахстані”, викликавши певну критику в російських ЗМІ за те, що він, очевидно, применшує свої зв’язки з Росією.

“Вторгнення Росії в Україну є варварством, і я категорично проти цього. Мене жахає доля людей в Україні, багато з них – мої особисті друзі та родичі – чиї будинки щодня бомбардують. Хоча я переїхав до Ізраїлю у 2014 році, я повинен взяти на себе свою частку відповідальності за дії країни”, – написав Волож.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Служба безпеки задокументувала нові злочини екскомандувача Східного військового округу збройних сил РФ генерал-полковника Олександра Чайко.

Американський журнал Time присвятив нову обкладинку тисячам українських дітей, викрадених та примусово депортованих Росією.

17 липня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо повідомив, що дасть вказівку представникам країни при Євросоюзі розблокувати ухвалення 18-го пакета санкцій проти Росії. 

Державна служба з етнополітики та свободи совісті винесла припис про усунення порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації УПЦ Московського патріархату.