«Маємо зробити все можливе і неможливе, щоб захистити порти та міста» – Порошенко привіз техніку підрозділам ППО, які прикривають Південь

Джерело: Telegram-канал Порошенка.

Лідер “Європейської Солідарності”, п’ятий президент України Петро Порошенко привіз техніку у підрозділи ППО, які прикривають повітряний простір над Одесою.

Політик констатував, що Росія щодня “кошмарить” Україну, зокрема Південь. Тому він приїхав до військових, які “тримають небо” у цьому регіоні, щоб підтримати та надати необхідну технічну підтримку.

Порошенко відзначив важку роботу, яку щодня виконують українські захисники на півдні України.

“Вони роблять велику роботу, щоб якнайменше повітряних обʼєктів досягали своїх цілей. Це, інколи, і цілодобові чергування, і визначення “шахедів” у тотальній темряві, і збивання в останні секунди. Це важка робота, особливо, коли усвідомлюєш, скільки життів залежить від тебе саме в цю секунду”.

Лідер “ЄС” приїхав не з порожніми руками, а з пікапом JAC. Це було їх перше, але не останнє замовлення. Політик домовився взяти військових під патронат, аби надалі забезпечувати усім необхідним.

“Ми маємо зробити все можливе і неможливе, щоб захистити порти та міста. І ми точно не будемо питати дозволу в Путіна щодо функціонування експорту морем зерна з України. Ми будемо робити свою справу”, – наголосив політик.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.