Мешканці Сумщини залишились без електроенергії внаслідок нічної атаки РФ
Джерело: Укренерго
У ніч на 22 травня війська РФ пошкодили енергооб’єкти на Сумщині, залишивши частину споживачів області без електропостачання.
За повідомленням Укренерго, росіяни безпілотниками атакували об’єкти енергетичної інфраструктури, внаслідок чого без світла залишились жителі Сум та прилеглих районів.
Станом на ранок тривають відновлювальні роботи.
Живлення об’єктів критичної інфраструктури регіону забезпечується.
Зауважмо, що за даними Повітряних сил ЗСУ цієї ночі війська РФ випустили по Україні 24 ударні БпЛА. Всі було збито.
- Міністерству енергетики та “Укренерго” надано доручення розробити проєкт відповідної урядової постанови щодо справедливих графіків вимкнень споживачів.
- Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький зазначив, що потепління, безумовно, покращить ситуацію зі споживанням, однак, генерація електроенергії зокрема зменшиться через планові роботи на АЕС. Населення вкотре наполегливо закликали не створювати навантаження на енергосистему.
Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.
Заступник прем’єр-міністра Великої Британії Девід Леммі заявив, що курс зовнішньої політики країни, включно з підтримкою України та відновленням відносин із ЄС, залишиться незмінним навіть після відставки прем’єра Кіра Стармера і призначення нового очільника уряду.
Ексрадник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон визнав провину у справі про незаконне зберігання секретної інформації та уклав угоду зі слідством, яка може дозволити йому уникнути тюремного ув’язнення.
Увечері 26 червня російські окупанти вдарили безпілотником поблизу відділення Нової пошти в Семенівці Чернігівської області. Унаслідок атаки поранений чоловік.
Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.