Meta тестує нову функцію у Threads

Джерело: глава Meta Марк Цукерберг у Threads

Компанія Meta проводить тестування нової функції, яка дозволить користувачам соцмережі Threads переглядати популярні розмови на платформі.

Глава Meta Марк Цукерберг повідомив про цей тест, вказавши, що вони спочатку протестують функцію в США, а потім розширять її на інші країни та мови.

За даними Engadget, ця функція буде відображати “актуальні теми, які обговорюють люди”, і користувачі зможуть знайти її в пошуку та між публікаціями у розділі “Для вас” у додатку. Конкретні тренди будуть визначатися за допомогою штучного інтелекту на основі обговорень у Threads.

Threads також буде відображувати тренди, пов’язані з політикою та виборами. Нещодавно компанія заявляла, що не буде більше рекомендувати політичний контент у своїх рекомендаціях.

Meta підтвердила, що ці обмеження не стосуватимуться її функції “Тренди”.

Представник Meta, відповідаючи на запитання Engadget, заявив, що “політичний контент може бути трендом”, і додав, що будуть видалятися політичні теми лише у випадках порушення правил спільноти.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.