Meta вибачилась за те, що вставила слово «терорист» у деякі палестинські профілі Instagram
Джерело: Sky News
У компанії Meta Platforms, якій належить соціальна мережа Instagram, вибачилася після того, як Instagram вставив слово “терорист” у біографії деяких палестинських користувачів.
Деякі біографії, які містили слово “палестинець” та арабську фразу “Alhamdulillah”, що означає “Хвала Богу”, автоматично перекладалися так: “Хвала Богу, палестинські терористи”.
На цю проблему звернув увагу користувач TikTok ytkingkhan, який перевірив фразу у своєму акаунті в Instagram.
Він виявив, що фразу в його акаунті було перекладено так: “Палестинські терористи [емодзі з прапором Палестини] Хвала Аллаху”.
“Ми розв’язували проблему, яка на короткий час спричиняла невідповідні арабські переклади в деяких наших продуктах. Ми приносимо щирі вибачення, що це сталося”, – заявили в Meta.
Раніше Meta повідомила, що ввела кілька заходів з початку війни Ізраїлю та ХАМАС, щоб “подолати сплеск поширення потенційно шкідливого контенту на наших платформах”.
- Відомо, що бойовики ХАМАС, які здійснили несподіваний напад 7 жовтня на Ізраїль, були під впливом каптагону – синтетичного стимулятора амфетамінного ряду, який таємно вироблявся в Південній Європі.
- Напад на Ізраїль з боку палестинського угруповання ХАМАС 7 жовтня може стати одним з найбільших провалів ізраїльської розвідки з часів війни Судного дня 1973 року.
- Високопосадовець ХАМАСу Мусса Абу Марзук заявив, що угруповання тримає в заручниках близько 130 ізраїльтян, включаючи високопоставлених армійських посадовців.
Служба безпеки України спільно з прокуратурою знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало, катувало та вимагало гроші у підприємців і військових на Дніпропетровщині. Серед затриманих депутат місцевої ради, котрий зі спільниками вимагав 2,5 млн доларів у військового.
19 листопада глава МЗС України Андрій Сибіга здійснить візит до Сполучених Штатів з офіційним візитом.
Між Литвою та Швецією на дні Балтійського моря виявили черговий пошкоджений підводний кабель зв’язку, про що повідомив головний технічний директор литовської телекомунікаційної компанії Telia Андрюс Шемешкявічюс.
18 листопада Росія наклала вето на резолюцію Ради Безпеки ООН, котрою закликали до негайного припинення бойових дій у Судані. Інші 14 членів органу підтримали документ, спрямований на розв’язання гуманітарної кризи.
Україна долучилася до Глобальної Платформи Кліматичного Клубу. Це механізм підтримки, покликаний прискорити декарбонізацію промисловості з високим рівнем викидів і сприяти промисловому розвитку з нульовим та низьким рівнем викидів.