Microsoft ще рік надаватиме безоплатні хмарні послуги українським держустановам

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Microsoft продовжує технологічну підтримку України – ще рік надаватиме безоплатні хмарні послуги українським державним установам.

Відтак, держустанови України зможуть безоплатно користуватися хмарними продуктами від Microsoft до 31 грудня 2024 року.

У межах програми Relief Program компанія продовжить надавати вільний доступ до Microsoft Cloud школам, університетам, лікарням, центральним та регіональним органам влади, а також визначеним держпідприємствам у сфері транспорту та оборони.

Крім того, українські комерційні організації також зможуть користуватися сервісами Microsoft на пільгових умовах до кінця березня наступного року.

У відомстві нагадали, що Microsoft підтримує Україну від початку повномасштабної війни. За цей час компанія надала допомоги на понад 540 мільйонів доларів.

Також Microsoft допомагає Україні гарантувати кібербезпеку та підтримує організації, які допомагають нашій державі документувати воєнні злочини проти цивільного населення.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.