Мільйони громадян в ЄС досі не можуть дозволити собі підключення до Інтернету
Джерело: Euronews
Сьогодні, 1 серпня, Євростат опублікував нові дані, які свідчать про те, що минулого року мільйони громадян ЄС не могли дозволити собі підключення до Інтернету.
Близько 2,4% із 450 мільйонів жителів Європейського Союзу не могли дозволити собі підключення до Інтернету у 2022 році.
Обнадійливим є те, що цей показник – на 0,3% нижчий, ніж у попередньому році.
Частка населення, яке перебуває під загрозою бідності, та не може дозволити собі підключення до Інтернету, значно відрізняється в країнах ЄС.
У Румунії у 2022 році кожен четвертий із тих, хто перебуває на межі бідності, не міг дозволити собі підключення до Інтернету, а в Болгарії (20,5%) та в Угорщині (16,5%) також зафіксовано високі частки. Найнижчі частки таких осіб зареєстровано в Данії та Фінляндії (обидві по 1,0%), за ними йдуть Кіпр і Люксембург (обидва по 1,5%).
Люди, яким загрожує бідність, – це ті, чий дохід нижчий за 60% від медіани по країні.
Результати показують, що доступ до Інтернету залишається проблемою для більш уразливих соціальних груп у ЄС, а доступність є основною перешкодою.
Загалом у 2022 році частка домогосподарств ЄС, які мають доступ до Інтернету, зросла до 93% проти 72% у 2011 році.
- Міністерство оборони США уклало угоду з компанією SpaceX про закупівлю для України терміналів та послуг Starlink, які засновник компанії Ілон Маск не зможе відключати.
- У Норвегії соціальним мережам Facebook та Instagram тимчасово заборонять відстежувати дії користувачів в Інтернеті для надсилання їм таргетованої реклами.
Лідери Європейського Союзу проведуть позачерговий саміт 6 березня, щоб обговорити ситуацію в Україні та зміцнення європейської оборони, повідомив голова Європейської ради Антоніу Кошта.
Біля колишньої в’язниці КДБ у Вільнюсі напередодні третіх роковин повномасштабного вторгнення росіян в Україну виставили три макети із зображеням ув’язненого лідера Росії Володимира Путіна.
Глава Офісу президента Андрій Єрмак заперечив раніше поширену у ЗМІ інформацію, що Україна нібито відмовлялася від укладання угоди про рідкісноземельні метали зі США. Нині тривають перемовини.
Північна Корея забезпечує 50% боєприпасів, які потребує Росія для повномасштабної війни проти України, заявив глава військової розвідки Кирило Буданов.
У Німеччині у неділю, 23 лютого, відбулися дострокові вибори до Бундестагу. Опубліковані перші прогнози виборів у Німеччині на основі екзитполів.