Мінцифри, МОН і компанія Genesis анонсували запуск безоплатних ІТ-курсів для викладачів вишів
Джерело: пресслужба Мінцифри
Міністерство цифрової трансформації, Міністерство освіти і науки та ІТ-компанія Genesis запускають безоплатні курси у сфері продуктового ІТ для викладачів вищих навчальних закладів.
“Ви викладач і хочете інтегрувати Всеукраїнські курси в освітні програми своїх навчальних закладів? Долучайтеся до безоплатного інтенсиву від ІТ-компанії Genesis”, – йдеться у повідомленні.
На курсі можна здобути знання у сфері продуктового ІТ, дізнатися про структуру курсів та навчитися ефективно викладати їх для студентів.
Після успішного завершення викладачі отримають сертифікат із переліком набутих компетенцій та право інтегрувати курси у своєму закладі освіти. Також вони матимуть доступ до конспектів, інфографік, презентацій та бізнес-моделей.
Як зазначається, з 10 по 21 липня триватиме курс “Створення та розвиток IT-продуктів”, а з 24 липня по 4 серпня – курс “Маркетинг IT-продуктів”.
Зареєструватися на навчання можна за посиланням.
Курси розроблені IT-компанією Genesis, Product IT Foundation for Education та студією онлайн-освіти EdEra спільно з Мінцифри та МОН.
У відомстві додали, що адаптована версія курсу “Створення та розвиток IT-продуктів” розміщена у вільному доступі на національній платформі цифрової грамотності “Дія.Освіта”.
- Держзастосунок “Дія” долучиться до розробки нового європейського сервісу – цифрового гаманця. Через додаток можна буде відкривати банківські рахунки онлайн та мати документи в телефоні.
За даними синоптиків у четвер, 23 січня, у більшості областей пройдуть невеликі дощі з мокрим снігом.
Уночі 23 січня російські окупанти атакували балістичними ракетами Запоріжжя. Є загиблий та поранені, зокрема 2-місячна дитина.
Вівіан Дженна Вілсон, донька інвестора та мільярдера Ілона Маска, засудила поведінку батька під час заходів, пов’язаних з інавгурацією Дональда Трампа.
У Парижі на 86 році життя помер видатний французький кінорежисер і сценарист Бертнан Бліє.
Під час розкопок під конструкцією будівлі собору Паризької Богоматері археологи знайшли понад тисячу фрагментів історичних творів мистецтва.