Мінцифри та європейська торгова асоціація DigitalEurope підписали меморандум про співпрацю
Джерело: Мінцифри
Міністерство цифрової трансформації України та європейська торгова асоціація DigitalEurope підписали меморандум про співпрацю.
Відтепер, український бізнес залучатиме європейські інвестиції для проєктів з кіберзахисту, цифровізації та штучного інтелекту.
DigitalEurope — це одна з найбільших асоціацій, яка представляє в Європі інтереси понад 45 тисяч компаній технологічної індустрії. Тепер вона допомагатиме й українським компаніям брати участь у проєктах ЄС з питань цифровізації та кіберзахисту.
Мовиться про залучення інвестицій ЄС для розбудови цифрової інфраструктури України та розвитку українського малого й середнього бізнесу, зокрема у сфері АІ.
“Співпраця з DigitalEurop — це можливість для українських підприємців ще більше інтегруватися до ринку ЄС. Ми вже маємо досвід співпраці з міжнародною асоціацією DigitalEurop у межах проєкту Laptops for Ukraine”, — зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Мінцифра співпрацює з DigitalEurop з грудня минулого року. Партнерство розпочалося з проєкту Laptops for Ukraine. Його мета — зібрати 50 тисяч одиниць техніки для українських регіонів, які постраждали від війни.
У межах проєкту DigitalEurop створили мережу хабів для збору техніки в 15 країнах Європи. Уже вдалося зібрати близько 25 тисяч одиниць техніки, перша тисяча техніки прибула в Україну на початку вересня. Крім того, завдяки DigitalEurop ведуться переговори з Amazon про передання великої партії планшетів та електронних книг, які будуть спрямовані на потреби освітньої системи.
- Україна отримала першу тисячу ноутбуків, планшетів і телефонів у межах кампанії “Laptops for Ukraine”.
- Міністерство освіти і науки України відвідала дружина прем’єр-міністра Республіки Вірменія Анна Акопян та передала гуманітарну допомогу українським школярам для онлайн-навчання.
Коли в інформаційному просторі з’являється згадка про “безвісти зниклих” – нерідко у суспільства це асоціюється…
Глава МЗС Чехії Ян Ліпавський, критикуючи поїздку прем’єра Словаччини Роберта Фіцо до президента РФ Володимира Путіна, наголосив, що раніше саме Чехія вирішила відмовитися від постачань російського газу.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.
За словами керівника Центру протидії дезінформації, офіцера Сил оборони України Андрія Коваленка, 60% артилерійських і мінометних снарядів, які РФ використовує в Україні, нині надходять з Пхеньяна.
Викладач Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микита Василенко заявив, що присутність іноземних військових в Україні може “покращити демографічну ситуацію”. Для цього він використав вислів, що українки “сексуально голодні”, а “іноземні миротворці” мають гроші.