Міністр оборони Німеччини оголосив про новий пакет допомоги Україні на 1,3 млрд євро

Джерело: Barrons

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус у вівторок, 21 листопада, оголосив про виділення Україні нового пакету військової допомоги на суму 1,3 мільярда євро.

Пісторіус заявив про новий пакет допомоги після переговорів з міністром оборони України Рустемом Умєровим у Києві.

Пакет включатиме ще чотири системи протиповітряної оборони IRIS T-SLM, а також артилерійські боєприпаси.

Німеччина є другим найбільшим постачальником військової техніки в Україну, а візит Пісторіуса до Києва став його другим візитом після вступу на посаду міністра оборони Німеччини. Востаннє він був в столиці України в лютому.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.

В міністерстві закордонних справ Великої Британії сьогодні, 6 грудня, оголосили про нові санкції проти російської “воєнної машини” в Україні.